Studietips
22 december 2020
Heb je als student een ondersteuningsvraag? Dan kan de tool ‘Studietips’ je wellicht helpen. Het ondersteunt je bij het vinden van oplossingen voor de belemmeringen die je ervaren tijdens je studie. Met de tool maak je een keuze voor de specifieke ondersteuningsvraag. Daarna kan je een keuze maken voor een specifieke studieactiviteit. Vervolgens krijg je tips om je studie soepeler te laten verlopen.
Op de webpagina ‘ik studeer/ga studeren‘ vind je nog meer informatie voor studeren zonder belemmering.
Neem voor meer informatie contact met ons op
Elke van Doorn
Informatievoorziening
Elke helpt instellingen in het middelbaar en hoger onderwijs in hun ontwikkeling naar flexibel en inclusief onderwijs. Zodat studeren voor iedereen toegankelijk is en drempels voor studenten zoveel mogelijk weggenomen worden. Ze doet dit in diverse projecten, altijd samen met de instellingen zelf, veelal gericht op verbetering van informatievoorziening en (digitale) toegankelijkheid, positieve beeldvorming en toegankelijke toetsing en examinering. Een van haar aandachtsgebieden is studeren met psychische klachten, waarvoor zij trainingen verzorgt. Elke is nieuw(s)gierig, betrokken, doelgericht, houdt van beweging en brengt graag mensen samen. Zij heeft binnen het (beroeps)onderwijs ruime ervaring op het gebied van beleid, innovatie & ontwikkeling, en specifieke ervaring op het snijvlak van onderzoek en communicatie.
Joyce van der Wegen
Onderwijs & arbeidsmarkt
Joyce heeft als doel om met haar projecten toe te werken naar concrete resultaten en maatschappelijke meerwaarde teweeg te brengen. Inhoudelijk ligt haar expertise bij het creëren van een meer inclusief hoger onderwijsstelsel. In elk project streeft zij naar een passend advies voor diegene waar het onderwijs voor bedoeld is: de student.