Online (blended) cursus Professionalisering studentenbegeleiding inclusief onderwijs

01 januari 2021 09:00 - 31 december 2021 16:30
Online (blended) cursus
Wil je zelf bepalen waar, wanneer en hoe snel je studeert? Dat kan! De cursus is opgezet om flexibel aan de slag te gaan en je kunt je op elk gewenst moment aanmelden.
E-learning
De online cursus Professionalisering studentenbegeleiding scherpt je vaardigheden op het gebied van inclusief onderwijs aan en je leert inzicht te krijgen in de groep studenten met een ondersteuningsvraag. Daarnaast neem je concrete handvaten mee om deze direct toe te passen.
Wil je weten hoe je studenten+ benaderd, hoe je je onderwijs en je toetsen toegankelijk maakt, wat jij kunt bieden als professional en naar wie je doorverwijst? Op deze vragen krijg je antwoord gedurende de e-learning.
De cursus bestaat uit de volgende modules: signaleren, onderwijs geven, begeleiden, toetsen en examineren en doorverwijzen. De cursus is laagdrempelig en je kunt zelf kiezen welke modules je wanneer volgt.
De online cursus ‘Professionalisering studentenbegeleiding inclusief onderwijs’ is gericht op hoger onderwijsdocenten.
Daarom kies je voor de cursus Professionalisering studentenbegeleiding
- Snelle bijscholing voor docenten in het hoger onderwijs.
- Direct toegang tot het lesmateriaal via een online omgeving.
- Heb je vragen tijdens de online cursus? Inhoudelijke vragen kunnen gesteld worden aan jouw toegewezen ECIO-adviseur. Je kunt dus op elk moment rekenen op de input en ervaring van een expert, die de kennis uitstekend overdraagt, met verhelderende voorbeelden komt en een duidelijk antwoord geeft op jouw vragen.
- Mogelijkheid tot reflectie met een ECIO-adviseur.
- In een korte tijd kennis van een inclusief onderwijs.
- Na afloop ontvang je een bewijs van deelname.
Blended variant
De blended variant heeft naast de online modules en online uitwisseling, een start-, intervisie-, en afsluitende bijeenkomst voor een groep medewerkers op een instelling. Heb je interesse in de blended-variant? Neem dan contact met ons op.
Neem voor meer informatie meer contact met ons op
Judith Jansen
Algemeen
Judith heeft als projectmanager door haar jarenlange ervaring bij ECIO kennis van zaken van het studeren met een functiebeperking en het organiseren hiervan. Van vloggende studenten tot het scannen van beleid: in haar werk streeft Judith naar toegankelijk, flexibel en inclusief hoger onderwijs.
Marjolein Büscher-Touwen
Toegankelijkheid
Marjolein Büscher-Touwen
Toegankelijkheid
Marjolein is als adviseur vooral werkzaam op het gebied van inclusief en toegankelijk onderwijs voor jongeren met een beperking. In haar werk is ze proactief, kwaliteits-, resultaat- en mensgericht. Marjolein heeft een achtergrond als loopbaanadviseur en projectleider in het wetenschappelijk onderwijs en kent de onderwijspraktijk van binnenuit.